ZL MD: TJ Kunice - FC Přední Kopanina

Ilustrativní fotoTJ Kunice - FC Přední Kopanina  4:1 (0:0)

K druhému utkání zimní ligy jsme nastoupili proti mužstvu FC Přední Kopanina.

První poločas se hrál ve vyrovnaném tempu s řadou nepřesností na obou stranách. Ani jedno mužstvo se za první poločas nedostalo do šance a tak se do šaten odcházelo za stavu 0:0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji, v 59‘ střílí 1. branku zápasu Šach. Schifflerův dlouhý balon za obranu brankář neudržel a dorážkou v 61‘ zvyšuje Konečný.

V 63‘ po hrubé chybě Strnada, se k balonu dostává soupeř a snižuje stav na 2:1. Po přihrávce Konečného v 68‘ se v pokutovém území nejlépe orientoval Bovška a střílí 3. branku. V 76‘ po vyraženém rohu centruje Schiffler, prodloužením hlavou Šacha se míč dostává k BovškoviI, který zvyšuje na konečný stav 4:1.

Sestava:  Strejček -  Frinta, Strnad, Atexinger, Schiffler, Ševčík, Konečný, Šticha, Lutovský, Bovška, Šach, Pivoňka, Štrajt;

Góly:  59‘ Šach (as. Frinta), 61‘ Konečný (as. Schiffler), 68‘ Bovška (as. Konečný),  76‘ Bovška (as. Schiffler)

Trenér:  Jiroušek Radek

Vedoucí : Ševčík Dan