Nabídka pronájmu areálu

Areál TJ Kunice "Ve Žlábkách" na pomezí Kunic a Vidovic, označovaný jako H+H Aréna se skládá ze dvou travnatých zavlažovaných hracích ploch, jednoho hřiště s umělou trávou s celoročním provozem, kabinami, stylovou klubovnou zvanou "Orlí hnízdo", pergolou s grilem a parkovištěm s kapacitou více než 100 vozidel.

V těsném sousedství tohoto sportovního areálu se nachází rybník Žlábky, les "Hůra" a tématicky zaměřený areál pro rodiny s dětmi známý pod jménem Zámek Berchtold. Najdete zde Pohádkovou zemi, pohádkové peklo, perníkovou chaloupku, unikátní sbírku miniatur českých hradů a zámků, minizoo a Sport centrum Na Zámečku s třemi tenisovými kurty a indoor golfem. Spolu s H+H Arénou disponují Kunice-Vidovice unikátním sportovně-rekreačním komplexem nejen ve Středočeském kraji.

O kvalitách zdejšího areálu svědčí i to, že zde konají soustředění České národní reprezentace před důležitými zápasy a mužstva SLAVIA Praha.

TJ Kunice nabízí možnost pronájmu areálu pro soustředění a sportovní vyžití.

Hřiště s umělou trávou (UMT)

Hřiště s umělým trávníkem „SALTEX“ III. generace o velikosti 50 m x 40 m s umělým osvětlením bylo slavnostně otevřen 15. března 2008 za přítomnosti fotbalisty Antonína Panenky a starosty obce Ing. Jiřího Šímy.

1 hodina – umělý trávník + šatna + sprchy ………………….…………1.000 Kč/hod
1 hodina – umělý trávník + osvětlení + šatna + sprchy ………………1.500 Kč/hod

Dvě travnaté hrací plochy s automatickou závlahou

1 hod - 1x hřiště + 2x šatna + sprchy…......3000 Kč/hod

Cena za pronájem travnatých ploch bez příslušenství se nekrátí.

Další vybavení areálu
2x přenosné velké hliníkové branky a 6x malé branky, 4x jednotlivý plastový panáci (umělá zeď)
1x klubovna 15-90 lidí (vč. možnosti zajištění stravování) 80 parkovacích míst
16+9 lůžek vč. příslušenství (možnost ubytování cena 155 Kč za lůžko + 30 Kč snídaně)

Objednávky

UMT, ubytování a travnaté plochy:

Sport centrum Na Zámečku

Sport centrum přímo sousedí s areálem TJ Kunice, společně vytváří unikátní portovně-rekreační komplex

Možnosti využití sport centra a jeho okolí:

• 3 tenisové kurty s umělým trávníkem NURTEX 13 mm z toho jeden víceúčelový s umělým osvětlením /volejbal, nohejbal, minikopaná, tenisová zeď). V zimě nafukovací hala 40 m x 40 m.
  • Golfroom – 1x golfový simulátor GOLF BLASTER III., 1x svahovaný putting gren, 3 odpalište s možností i venkovního odpaliště  puttingu při pěkném počasí
  • Veškeré sportovní pomůcky / rakety, hole, míče, rakety a pod/
  • Ozvučení celého areálu
  • Sport bar (možnost i stravování)