Nabídka pronájmu areálu

Areál TJ Kunice "Ve Žlábkách" na pomezí Kunic a Vidovic, označovaný jako H+H Aréna se skládá ze dvou travnatých zavlažovaných hracích ploch, jednoho hřiště s umělou trávou s celoročním provozem, kabinami, stylovou klubovnou zvanou "Orlí hnízdo", pergolou s grilem a parkovištěm s kapacitou více než 100 vozidel.

V těsném sousedství tohoto sportovního areálu se nachází rybník Žlábky, les "Hůra" a tématicky zaměřený areál pro rodiny s dětmi známý pod jménem Zámek Berchtold. Najdete zde Pohádkovou zemi, pohádkové peklo, perníkovou chaloupku, unikátní sbírku miniatur českých hradů a zámků, minizoo a Sport centrum Na Zámečku s třemi tenisovými kurty a indoor golfem. Spolu s H+H Arénou disponují Kunice-Vidovice unikátním sportovně-rekreačním komplexem nejen ve Středočeském kraji.

O kvalitách zdejšího areálu svědčí i to, že zde konají soustředění České národní reprezentace před důležitými zápasy a mužstva SLAVIA Praha.

Areál TJ
Orlí Hnízdo

Hřiště s travnatým povrchem - hlavní

• tréninková jednotka (90min)*..................3.000 Kč