přípravný zápas: Kunice - Úvaly

Kunice - Úvaly  3:2  (3:2)

Hráno v neděli 20.3.2011 na UMT v Kunicích od 12.00. Velice dramatické utkání kde se vše podstatné odehrálo již v prvním poločase. Po počátečním tlaku soupeře jsme o sobě dali vědět také my a hned to skončilo gólem. Nedůslednost hostujících obránců potrestal Robert a začal tím svojí cestu za hattrickem. Úvaly bohužel velice rychle odpověděli po velice pěkně zahraném rohovém kopu 1:1! Po zbytek první půle se přelévaly útoky od jedné brány k druhé a o zajímavé a gólové momenty nebyla nouze. Kvalitní výkon kunického gólmana a střelecká chuť Roberta Plecitého nám zajistila průběžné vedení 3:1! Hosté to ale nezabalili a těsně před poločasovým hvizdem snížili na 3:2! Ve druhém poločase už gól nepadl. Všem klukům musím poděkovat za předvedený výkon, výhru si zasloužili.

 

 

Sestava: Přída, Verbík, Plecitý Robert, Plecitý Marek, Svoboda, Kusý, Cholenský, Lička, Kopta, Novák, Strejček, Schwab, Kubice, Fischer

 

góly: 3x Plecitý Robert

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem