SP A: Turnaj v Čelákovicích

Místo: Čelákovice
Soutěž: Divize B - OFS PV
Trenér: Rosťa Ištok

Tento víkend jsme hráli v Čelákovicích. Počasí bylo příznivé, navíc bylo skvělé, že kluky přijeli v druhé půlce turnaje podpořit spoluhráči SP divize E, kteří svůj turnaj odehráli dříve. I přesto, že jsme nastoupili s týmem, jehož 3 hráči nebyli úplně zdravotně v pořádku, odehráli jsme skvělý turnaj. Vojta Novák bojoval celý turnaj s nataženým lýtkovým svalem, Dominik Schwab se střevními problémy a Aleš Kocman s angínou (to se potvrdilo až v sobotu večer). Celý turnaj jsme odehráli ve skvělém tempu. Brankář Matyáš Turinský chytal naprosto skvěle.  Kluci opět podávali výborné výkony a vybojovali tak krásné 1. místo.

Vojtěch Novák získal ocenění nejlepšího hráče turnaje a Aleš Kocman nejlepšího střelce turnaje.

Umístění: 1. místo (zápasy odehrané proti SK Union Čelákovice B, FK Brandýs - Bol. B, TJ Sokol Ondřejov, SK Podlipan Přišimasy, Čechie Tuklaty)

Hráči: Vojtěch Novák, Aleš Kocman, Patrik Sauer, Marek Kalla, Dominik Schwab, Petr Kubice, Jan Kusý, Matyáš Turinský