KP U17: Tatran Sedlčany – TJ Kunice

Tatran Sedlčany – TJ Kunice 1:0 (1:0)

Dne 12.4.2015 jsme odehráli mistrovské utkání proti Tatranu Sedlčany, který je momentálně na druhé příčce v krajském přeboru mladšího dorostu.

Ve 14´ se domácí celek ujímá vedení po špatném odkopu našich obránců. Na naší straně stojí za zmínku pěkný centr Schifflera za obranu domácích, na který si naběhl Frinta, ovšem jeho koncovka byla nepřesná. Dále ve 24´střílí VPK Šticha, který soupeř odrazil na roh. Za stavu 1:0 rozhodčí ukončil první poločas.

I druhý poločas se hrál ve vyrovnaném tempu. Ve 48´náhradní brankář Strejček střídá útočníka Bovšku, o 7 minut později nepřesně střílí za PÚ Ševčík. V 67´ hráče Frintu nahrazuje Labač a v 70´opět nepřesně střílí za PÚ Šticha.

Naše mužstvo podalo pěkný výkon, hlavně brankář Strejček, který se perfektně zhostil role útočníka.

Sestava: Paule J. – Atexinger J., Frinta P. (67´Labač R.), Strnad F., Rublič A., Ševčík J., Štěpánek L., Šticha J., Konečný P., Bovška J. (48´Strejček M.), Schiffler M.