ZL MD: TJ Kunice - FC Háje JM

TJ Kunice - FC Háje JM  2:0 (2:0)

Dne 7.2.2015 jsme odehráli další utkání zimní ligy, kdy jsme nastoupili proti pořádajícímu mužstvu FC Háje JM. Utkání jsme sehrávali 2 dny po fyzicky náročném soustředění. Do zápasu vstoupilo lépe naše mužstvo a už ve 3‘ jsme zahrávali rohový kop. Ten kopal ŠTRAJT, na jeho centr si naběhl ŠEVČÍK a ujímáme se vedení. Dále byla hra vyrovnaná, ve 14‘ ŠACH nepřesně střílí v pokutovém území. Před koncem prvního poločasu si na centrovaný balón z levé strany naběhl HROMÁDKO, který přistrčil na ŠACHA a ten zvyšuje na 2:0.

Druhý poločas byl vyrovnaný na obou dvou stranách. Beze změn a příležitostí ke skórování rozhodčí ukončuje utkání v 80‘ za stavu 2:0.

Sestava:  Strejček - Frinta, Strnad, Pivoňka, Rublič, Ševčík, Šticha, Lutovský, Bovška, Šach, Hromádko, Štrajt, Schiffler,

Góly:  3‘ Ševčík (as.Štrajt) , 39´ Šach (as.Hromádko)

Trenér : Jiroušek Radek

Vedoucí : Pivoňka Petr