ZL MD: TJ Kunice – Slavoj Podolí

TJ Kunice – Slavoj Podolí  7:0 (4:0)

Dne 22.1.2015 jsme odehráli 3. utkání zimní ligy se soupeřem Slavoj Podolí.

Od první minuty zápasu naše mužstvo přebírá iniciativu a hned v 6‘ nepřesně střílí Schiffler v PÚ. O minutu později za PÚ nepřesně zakončuje Šticha. Po samostatném úniku z poloviny hřiště ve 20‘, zakončuje ,,dloubákem‘‘ Schiffler. Ve 28‘ střelu Labač brankář vyběhnutím likviduje a dorážka Šacha zvyšuje naše vedení na 2:0.

O tři minuty později v PÚ zvyšuje Šach na 3:0 a tentýž hráč ve 35‘ střelou z hranice pokutového území navyšuje skóre na 4:0. Za tohoto stavu rozhodčí ukončuje první poločas.

Ve druhém poločase, v 60‘ si na nacentrovaný VPK Atexingera nabíhá Štrajt a zvyšuje na 5:0. V 63‘ na 6:0 zvyšuje Šticha. Na konečných 7:0 v 71‘ zvyšuje svým čtvrtým gólem Šach.

Sestava: Strejček - Frinta, Strnad, Atexinger, Schiffler, Labač, Konečný, Šticha, Lutovský,  Hromádko, Šach, Pivoňka, Štrajt;

Góly:  20‘ Schiffler,  28‘ Šach (as. Labač),  31‘ Šach (as. Konečný),  35‘ Šach (as. Frinta),  60‘ Štrajt (as. Atexinger),  63‘ Šticha (as. Štrajt),  71‘ Šach (as. Konečný);

Trenér :  Jiroušek Radek

Vedoucí:  Pivoňka Petr