přátelské utkání: FK Viktoria Žižkov – TJ Kunice

FK Viktoria Žižkov – TJ Kunice  6:4 (4:1)

První přátelské utkání v rámci zimní přípravy jsme odehráli v Horních Měcholupech s týmem Viktorky Žižkov (U17).  Zápas jsme sice výsledkově nezvládly, ale celkový dojem ze zápasu zas tak špatný není. Zápas byl poměrně vyrovnaný, dokonce si troufám tvrdit, že jsme si vytvořili více vyložených brankový příležitostí, ale soupeř na rozdíl od nás své šance proměňoval. Bohužel v prvním poločase jsme obdrželi tři branky bezprostředně poté, co jsme tři naše velké šance zahodili.

Druhá půle byla z našeho pohledu lepší, ale ve finální fázi jsme se zlepšit nedokázali, což mimo jiné dokazuje i málo vídaná situace z 52.min, kdy jsme šli do přečíslení pět na jednoho, ale na branku jsem ani nevystřelili.

Sestava:  Orlich L. -  Polák L., Židlík V., Mohyla J., Korityák J., Gillern P., Podrápský A., Boháč J., Ševčík O., Najman J., Rublič L., Kočí J.

Góly: 3x Najman J., 1x Ševčík O.

Asistence: Židlík V., Polák L., Rublič L.

Trenér: L.Rublič