Memoriál P.Merty: Zličín B - Kunice B

Zličín B - Kunice B  4:1 (3:0)

Vzhledem k tomu,že z důvodu neúčasti pár minut před výkopem omluveného Burceva a dvou dalších neomluvených absencí jsme museli nastoupit s obranou připomínající legendární časy "Céčka" ve 4.třídě, neměli jsme proti domácím příliš velké vyhlídky.První půli nás soupeř přehrával a naše až příliš zkušená obrana se dokázala držet zhruba do 20.minuty než jsme inkasovali z hlavy bezmála dvoumetrového zličínského talentu Konečného.

Hra se postupně zvedala, bohužel jsme před poločasem inkasovali dva slepené góly, které zápas rozhodly.

Do druhého poločasu jsme nastoupili jako vyměnění a během čtvrthodiny jsme si vytvořili cca 5 vyložených tutovek,které jsme bohužel spolehlivě "zazdili". Za to jsme byli posléze potrestáni čtvrtým gólem domácích a krásný brejk Zd.Půčka po ideální uličce "Šonyho" už jen kosmeticky vylepšil výsledek,který i ve výrazně oslabené sestavě mohl a měl být lepší - proměňování šancí je naše "achilovka" a musíme se na ni zaměřit.

Branka:  Zd.Půček

Sestava: Přída - Čapek, Komers, Arny Tůma, Martin Richter - Chramosta, Lukáš Richter, Dan Prokš, Zdeněk Půček - Šonka, Jakub Trcka

Trenér: Půček Z.