Vánoční turnaj - Kunice 2014

V sobotu 20.prosince se v Kunicích uskutečnil již 24.ročník Vánočního turnaje. Tentokrát pozvání přijali: domácí TJ Kunice A a TJ Kunice B, dále domácí tým staršího dorostu, SK Kamenice, Hrusice a soupeř z Velkých Popovic.

Týmy byly vylosovány do dvou skupin, kde se utkaly v tříčlenném složení „každý s každým“ a potom se hrálo o umístění.

Letošní ročník lze hodnotit jako nejvyrovnanější, neboť po sehrání základních skupin měly všechny týmy po jednom vítězství a o postupu tak rozhodoval každý gól.

Do finále se tak probojovaly SK Kamenice a Velké Popovice, když první jmenovaný zvítězil 3:2. V souboji o třetí místo porazily domácí dorostenci Hrusice 5:2.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Luboš Jindra z Velkých Popovic, nejlepší střelec byl Daniel Prokš z „A“ týmu Kunic, který se trefil pětkrát a cenu za nejlepšího brankáře převzal Láďa Orlich z dorostu.

Všem týmům děkujeme za předvedené výkony, přátelskou atmosféru a příjemně strávené předvánoční sobotní dopoledne.

Skupina A

5.místo

6.místo

foto ze zápasu Kunice U19 - Kunice B